ŠITÁ VAZBA
Tato vazba je vhodná pro sešitové vydání. Listy jsou spojeny sponkou ve hřbetu. Obálka může, ale nemusí, být z tvrdšího papíru než blok.

KROUŽKOVÁ VAZBA
Výhodou plastové vazby je možnost opakované výměny listů bez poškození vazby.

VIZITKY
Představte se ve zkratce. Jednostranné i oboustranné. 

NÁVRH/ ÚPRAVA GRAFICKÝCH PRACÍ
Pokud si nevíte rady s přípravou plakátu, vizitek, nebo dokonce obálky pro vaši knihu, obraťte se na nás! Můžeme vám, dle vašich požadavků, vyrobit grafický návrh, popř. vámi zaslaný upravit dle tiskových norem.

TISK LASEREM
Laserový paprsek vykresluje obrázek na světlocitlivý válec, na jehož povrch se poté nanáší toner. Ten se uchytí jen na osvětlených místech, obtiskne se na papír a na závěr je k papíru tepelně fixován.

KNIHY, SKRIPTA, MONOGRAFIE, OPRAVA KNIH
Možnost vazeb: V1, V2 a V8.

DRÁTĚNÁ VAZBA
Tato vazba je vhodná hlavně na brožury či kalendáře tvořené volnými listy.

LEPENÁ VAZBA
Jedná se o měkkou vazbu, ve které jsou jednotlivé listy skládány za sebou a jsou vlepeny ve hřbetě do obálky tavným lepidlem a následně oříznuty po třech stranách. Nespornou výhodou je elegance a nižší cena.

PLAKÁTY, LETÁKY
Možnost maloformátového/ velkoformátového tisku. Plakáty a letáky pro akce, organizace, dekorativní apod.

VELKOFORMÁTOVÝ TISK
Možnost velkoformátového tisku výkresů, plakátů, plánů, projektové dokumentace a dalších. Barevný i černobílý tisk ve formátu A0, A1, A2.

TERMOVAZBA
Papírová/ s kovovým hřbetem. Decentní vazba dokumentů pomocí termoaktivního lepidla.

AUTOREFERÁTY
Autoreferát k disertační práci je stručnou prezentací disertační práce. Záměrem je seznámit čtenáře se zásadními výstupy disertační práce a prezentovat řešenou problematiku.

Ukázky našich prací najdete v galerii

Usnadnění přístupu